Q30 Augmented Reality Uygulaması Şartlar & Koşullar

TANIMLAR

"Yetkili Bayii" INFINITI Türkiye'nin Türkiye'deki yetkili bayii ağının bir üyesi anlamına gelir. "INFINITI Türkiye", Boyalı Köşk Sokak. No:4/1 34345 Bebek/İSTANBUL adresinde bulunan Bayraktar Otomotiv ve Servis Hiz. A.Ş 'nin INFINITI Türkiye bölümü anlamına gelir. Bayraktar Otomotiv ve Servis Hiz. A.Ş; Türkiye’de Citroën, Subaru ve INFINITI otomobil markalarının ve Yokohama lastiklerinin distribütörlüğünü üstlenmiş olan Bayraktar Grubu’nun farklı illerdeki şubeleriyle satış, satış sonrası, servis, yedek parça ve ikinci el hizmetleri sunan perakende şirketidir.

“Çerezler” bilgisayarınız sabit diskinde depolanan ve Uygulamamız tarafından oluşturulan küçük veri dosyaları anlamına gelir.

“Kişisel Veri” T.C. yasalarına uygun olarak bu Uygulamayı kullandığı tanımlanmış gerçek kişiler üzerine olan veriler anlamına gelir.

“Politika” INFINITI Uygulaması gizlilik politikası anlamına gelir. “Uygulama” INFINITI Uygulaması anlamına gelir.

“Veri Koruma Yasası” T.C. Yasalarına uygun olarak Kişisel Verilerin Korunması anlamına gelir.

"Üçüncü Parti Sağlayıcılar” Bayraktar Otomotiv ve Servis Hiz. A.Ş ve/veya INFINITI Türkiye'ye bir anlaşma kapsamında hizmet sunan üçüncü parti ajanslar anlamına gelir.

KAPSAM

INFINITI'nin sahibi olduğu ve işlettiği bu Uygulamanın kullanımı aşağıdaki Şartlara göre yönetilir. Bu Uygulamaya girerek, bu Şartlara bağlı kalacağınızı kabul etmiş olursunuz. Eğer bu Şartları kabul etmiyorsanız, lütfen bu Uygulamayı kullanmayınız. Bayraktar Otomotiv ve Servis Hiz. A.Ş. ve/veya INFINITI Türkiye bu Şartları isteği zaman değiştirme hakkını saklı tutar. Bu yüzden Şartları lütfen düzenli bir şekilde kontrol ediniz.

RİSK VE SORUMLULUĞUN SINIRLANDIRILMASI

Bu Uygulamayı kullanırken sorumluluk tamamen size aittir ve Bayraktar Otomotiv ve Servis Hiz. A.Ş. ve/veya INFINITI Türkiye , "olduğu gibi" sağlanan bu Ugulamanın kullanımı veya içeriği açısından herhangi bir garanti vermez. Bayraktar Otomotiv ve Servis Hiz. A.Ş. ve/veya INFINITI Türkiye , bu Uygulamanın arızalardan, hatalardan, virüslerden veya bilgisayarınızı etkileyebilecek hatalardan arındırılmış olduğunu garanti etmez. Bayraktar Otomotiv ve Servis Hiz. A.Ş. ve/veya INFINITI Türkiye tüm bilgilerin görüntülediğiniz tarihte güncel olduğunu garanti etmez.

Bayraktar Otomotiv ve Servis Hiz. A.Ş. ve/veya INFINITI Türkiye 'nin bu Şartlara istinaden yasa dışı amaçlarından veya ağır ihmalinden kaynaklanabilecek sorumluluğu dışında, Bayraktar Otomotiv ve Servis Hiz. A.Ş. ve/veya INFINITI Türkiye bu Uygulamayı kullanımınız sonucu ortaya çıkabilecek herhangi bir kayıptan sorumlu tutulamaz.. Bayraktar Otomotiv ve Servis Hiz. A.Ş. ve/veya INFINITI Türkiye özellikle hiçbir durumda herhangi bir dolaylı, arızi, sonuçsal veya veri, kullanım, kazanç kaybı dahil olacak şekilde özel hasarlardan ve kayıplardan, bu hasarların olasılığı hakkında önceden bilgilendirilmiş olsa bile sorumlu tutulamaz.

FİKRİ MÜLKİYET

Bu Uygulama ve içeriği ile ilintili tüm Fikri Mülkiyet Hakları Bayraktar Otomotiv ve Servis Hiz. A.Ş. ve/veya INFINITI Türkiye'nin ya kendi mülkiyetindedir ya da izni ile kullanılmaktadır. Bu Uygulamadaki hiçbir şeyi kopyalamamalı, basmamalı ve değiştirmemelisiniz veya bu uygulamada görüntülediğiniz veya Bayraktar Otomotiv ve Servis Hiz. A.Ş. ve/veya INFINITI Türkiye 'nin izni olmaksızın yazdırdığınız hiçbir bilgiyi yeniden satmamalısınız. Sadece kendi kişisel kullanımınız için ve/veya INFINITI ürünleri hakkındaki kararlarınızı bilgi sahibi olarak almanız için bu Uygulamayı görüntüleme ve bu uygulama materyallerini yazdırma hakkına sahipsiniz.

Bayraktar Otomotiv ve Servis Hiz. A.Ş ve/veya INFINITI Türkiye adları, logoları, ürün adları, özellik adları ve sloganları Bayraktar Otomotiv ve Servis Hiz. A.Ş ve/veya INFINITI Türkiye'ye aittir veya izni ile kullanılan ticari markalardır. Tüm hakları saklıdır.

ÜRÜNLER VE FİYATLAR

INFINITI Türkiye ürünlerini geliştirmek adına sürekli olarak çaba göstermektedir. Dolayısıyla bu Uygulama'daki tüm bilgiler her zaman değiştirilebilir. Bu Uygulamadaki herhangi bir ürünün mevcudiyeti, özellikleri, modelleri ve fiyatları sadece genel bilgi amaçlıdır ve sınırlamalara tabi olabilir veya onları görüntülediğiniz tarihte güncel olmayabilir. Lütfen bu Uygulamadakinden farklılık gösterebilecek bilgilerin en güncel hali için size en yakın INFINITI Satış & Servis Noktası ile temasa geçiniz. Teknoloji yapısı nedeniyle bu Uygulamada gösterilen renkler gerçek renklerle uyum göstermeyebilir. “Temel” veya “perakende toplam” olarak belirtilen fiyatlar anahtar teslim fiyatlarıdır.

GİZLİLİK

INFINITI, 19 Haziran 1992 tarihli İsviçre Veri Koruma Yasası gereğince İsviçre Federal Veri Koruma ve Bilgi Komisyonu'na kayıtlıdır. Gizlilik hakkında daha fazla bilgi için lütfen INFINITI Türkiye 'nin Gizlilik Politikasını kontrol ediniz.

BAĞLANTILAR

Bu Uygulama, Uygulamadan tamamen bağımsız olan üçüncü parti uygulamalara linkler içeriyor olabilir. Bayraktar Otomotiv ve Servis Hiz. A.Ş ve/veya INFINITI Türkiye hiç bir zaman bu tarz üçüncü parti Uygulamalarının içeriğinden, kullanımından ya da ulaşılabilirliğinden sorumlu tutulamaz. Herhangi bir bağlantı, herhangi bir üçüncü parti Uygulamaya sadece size kolaylık sağlamak için verilmiş olup Bayraktar Otomotiv ve Servis Hiz. A.Ş ve/veya INFINITI Türkiye her ne olursa olsun herhangi bir güvence vermemektedir.

Bu Uygulamada yer alan üçüncü partiye ait her türlü bağlantı öncelikle Bayraktar Otomotiv ve Servis Hiz. A.Ş ve/veya INFINITI Türkiye'nin yazılı onayını gerektirir.

INFINITI TÜRKİYE İLE İRTİBAT KURMA

Gerekli gördüğünüz taktirde, bilgi edinme (erişim hakkı), düzeltme, engelleme, yok etme veya Kişisel Verilerinizin silinmesi dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla gizlilikle ilgili her türlü soru için ya da Kişisel Verilerinizin depolanma amaçları veya bu verilere kimlerin erişebildiği hakkında sorularınız için INFINITI ile irtibata geçmeniz gerekirse, lütfen Infiniti Türkiye ile irtibat kurunuz.

INFINITI Türkiye ile irtibat kurmak için, lütfen aşağıdaki adresi kullanın:

INFINITI Türkiye
Merkez Ofis
Boyalı Köşk Sokak
No:4/1
34245 Bebek
İstanbul


GEÇERLİ KANUN

Bu Uygulamanın kullanım koşullarının ve Bayraktar Otomotiv ve Servis Hiz. A.Ş. ve/veya INFINITI Türkiye 'yle ilişkinizin Türkiye Cumhuriyeti Kanunlarına göre yönetildiğini kabul ediyorsunuz. Bu Şartların belirttiği hükümler, ikamet ettikleri ülkeye bakılmaksızın, Uygulama'ya erişen herkes için geçerlidir. Aksi belirtilmediği sürece, bu hükümler Uygulama'nın sayfalarında ifşa edilen tüm hizmetler ve bilgiler için geçerlidir..

VERİ TOPLAMA VE İŞLEME

Bu Uygulama'da Kişisel Verilerinizi ne zaman toplarsak toplayalım Bayraktar Otomotiv ve Servis Hiz. A.Ş ve/veya INFINITI Türkiye sizin onayınıza gereksinim duyar.   Kişisel Veriniz sadece, INFINITI Türkiye 'nin iş amaçları olan INFINITI araçlarının ve ilgili ürün ve hizmetlerin satış pazarlaması için kullanılacaktır.  Kişisel Verinizi INFINITI Türkiye'ye göndererek, bu verileri sağlama sebebiniz olan amaçlar kapsamında INFINITI Türkiye'nin Kişisel Verinizi işleyebileceğini kabul etmiş olursunuz. INFINITI Türkiye Kişisel Verinizi (ve zaman zaman sizin hakkında tutacağı diğer başka bilgileri) saklayacak ve şimdi ve gelecekte şu amaçlarla kullanacaktır: (i) sizin istediğiniz, üzerinde anlaşmaya varılmış ürün ve hizmetleri size sağlamak, (ii) ilgilenebileceğiniz ürün ve hizmetler hakkında size bilgi sunmak ve (iii) piyasa araştırması gerçekleştirmek.

KİŞİSEL VERİLERİNİZİN PAYLAŞILMASI

INFINITI Türkiye Kişisel Verilerinizi ikamet ettiğiniz ülkedeki Yetkili Bayilerle ve Bayraktar Otomotiv ve Servis Hiz. A.Ş ve INFINITI şirketler grubunun diğer üyeleriyle ve ister Türkiye sınırları içinde ister dışında olsun bu Gizlilik Politikasına riayet eden Üçüncü Parti Sağlayıcılarıyla paylaşacaktır.  Bu Politikayı kabul ederek, İsviçre Veri Koruma Yasası veya 28 Ocak 1981 tarihinde Strasburg'ta imzalanan Kişisel Verilerin Otomatik İşleme Tabi Tutulması ile bağlantılı Bireylerin Korunması Sözleşmesi'nin (bunlarda zaman zaman değişiklik yapılabilir) sağladığı ölçüde bir veri koruma seviyesini, aktarılan Kişisel Veri'nin alıcı ülkesinin sağlayamayabileceğini veya korumanın kafi olmayabileceğini anlıyorsunuz.

VAZGEÇME HAKKI

Eğer INFINITI Türkiye veya Üçüncü Parti Sağlayıcılarından ürünler ve hizmetler konusunda elektronik bilgilendirme almak istemiyorsanız, lütfen INFINITI Türkiye 'yi bu tür bilgileri almaktan vazgeçtiğiniz yönünde bilgilendiriniz.


KİŞİSEL VERİLERİNİZE ERİŞİM

T.C. yasalarına uygun olarak, Bayraktar Otomotiv ve Servis Hiz. A.Ş ve INFINITI Türkiye'nin sizinle ilgili elinde bulundurduğu Kişisel Verileri görmek için başvuru yapabilirsiniz. Detaylı bilgi için lütfen aşağıda belirtildiği gibi INFINITI Türkiye ile temasa geçiniz. Eğer hali hazırda bir müşterimiz iseniz, Bayraktar Otomotiv ve Servis Hiz. A.Ş ve INFINITI Türkiye'nin sizinle ilişkilerini yönetebilmek için kişisel bilgilerinizi kullanmaya devam etme hakkı bulunur.  Uzun süreli finansal kiralama ya da kira sözleşmesi yapmış olduğunuz durumlar buna örnek gösterilebilir.

VERİLERİN DEPOLANMASI

Bayraktar Otomotiv ve Servis Hiz. A.Ş ve INFINITI Türkiye Kişisel Verilerinizi yalnızca, Kişisel Verilerinizi sağladığınız amacı yerine getirmek için gerekli olduğu sürece depolar.  Öte yandan, Kişisel Verilerinizin toplanmasıyla sonuçlanan bir mali işlemin sonrasında Bayraktar Otomotiv ve Servis Hiz. A.Ş ve INFINITI Türkiye Kişisel Verilerinizi bir dosyada tutmaya kanunen mecbur olabilir.

GÜVENLİK VE GİZLİLİK

Bayraktar Otomotiv ve Servis Hiz. A.Ş ve INFINITI Türkiye, Kişisel Verilerinizin yanlışlıkla veya yasalara aykırı şekilde imha edilmesi veya kazara kaybolması, değişiklik yapılması, izinsiz ifşa edilmesi ya da erişilmesine karşı korunduğundan emin olmak için bu Kişisel Verilerin mahiyetine ve işlenmesinin doğuracağı risklere uygun düşen bir güvenlik seviyesinde tüm teknik ve kurumsal güvenlik tedbirlerini alacaktır.  Teknolojik gelişmeler, güvenlik önlemlerinin yürürlükte olduğu ve sizi ve gizliliğinizi korumak için bunların geliştirilmeye devam edileceği anlamına gelir. Kişisel Verilerinizi Bayraktar Otomotiv ve Servis Hiz. A.Ş ve INFINITI Türkiye'ye göndererek, Kişisel Verilerinizin; INFINITI, ikamet ettiğiniz ülkedeki Yetkili Bayiler, INFINITI grubu şirketleri ve Üçüncü Parti Sağlayıcıları açısından gizli olmadığını kabul etmiş olursunuz. Bayraktar Otomotiv ve Servis Hiz. A.Ş ve INFINITI Türkiye ikamet ettiğiniz ülkedeki Yetkili Bayilerin, INFINITI grup şirketlerinin ve Üçüncü Parti Sağlayıcılarının, Kişisel Verilerinizin gizliliğini ve güvenliğini sağlamak için uygun teknik ve kurumsal önlemleri aldıklarından emin olacaktır. Kişisel Verilerinizi yalnızca Infiniti'nin yetkili personeli, ikamet ettiğiniz ülkedeki Yetkili Bayiler, IINFINITI Grup şirketleri ve hizmetleri sona erdikten sonra da gizli tutma sorumlulukları devam eden Üçüncü Parti Sağlayıcılar toplayabilir, işleme alabilir ve erişebilir.